Tisztelt Szülők!

Alapítványunk 2018 – 2021 években bonyolít egy EFOP -1.2.12-17 -2017-00010
„Integrált esélyteremtés és felzárkóztatás komplex programokkal vidéki térségben élő gyermekek és fiatalok számára” elnevezésű pályázati programot a palotabozsoki diákszállóban.

A program 6 nap 5 éjszakás bentlakásos formában valósítja meg a gyermekek 1 hetes
vakációját a nyár 11 hetének az önök által választható időpontjában.
A tábor a gyermekek és iskolai kisérőik számára teljesen ingyenes szállást és ellátást
biztosít napi 5 étkezéssel.
A gyermekek és kísérőik a vakáció során a táborban és a táboron kívüli programokon vehetnek részt teljesen ingyenesen.

A tábor egyetlen önköltséges része a be- és hazautazás.

A tábort részleteit megismerhetik a https://www.bozsokialapitvany.com weboldalon.
A webfelület tartalmazza a programokat, szolgáltatásokat, a szükséges dokumentumokat
és a tábor minden részletét.
Esetleges még felmerülő kérdésekben rendelkezésükre állunk az alábbi elérhetőségeink valamelyikén:

Sárközi Lajos PKA elnök : +36 30 337 2824
Mórocz Tibor PKA PM: +36 30 351 1555
e-mail: bozsokialapitvany@gmail.com

Neue Tracht der Tanzgruppe

Iskolánk tánccsoportja, a környező falvak önkormányzatainak támogatásából új “Lederhose”-kat kapott.  A képen gyerekek az első próba után láthatók. A ruhák még méretre igazításra várnak, de a fiúk nagyon örültek az új népviseletnek, melyet a gyerekek nevében is köszönünk az Olaszi Német Önkormányzatnak, a Hásságyi Német Önkormányzatnak, a Birjáni Német Önkormányzatnak, Belvárdgyula Község Önkormányzatának és Magyarsarlós Önkormányzatának. A támogatások össz. értéke 90.000 Ft.